• Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2020 / 2021

       

      klasy 1-3

       

       

      Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z Języka Angielskiego

       

      • Kacper Wiśniewski - dyplom laureata III miejsce
      • Igor Rutkowski - dyplom laureata IV miejsce
      • Patryk Gosek - dyplom laureata
      • Zofia Broniatowska - dyplom laureata
      • Błażej Makos - dyplom laureata
      • Marcel Rebane - dyplom laureata
      • Emmanuel Ezeh - dyplom laureata
      • Mikołaj Wysmulski - dyplom laureata
      • Lena Gajewska - dyplom laureata
      • Zuzanna Lenkiewicz - dyplom laureata
      • Kuźniar Julia - dyplom laureata
      •           Kajetan Polewczyk - dyplom laureata

       

      Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

       

      • Cezary Bień - wyróżnienie
      • Jan Ostaszewski - wyróżnienie

       

      Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

       

      • Oskar Wojciechowski - tytuł laureata II miejsca
      • Zuzanna Bień - tytuł laureata II miejsca
      • Kaja Iwanow - wyróżnienie
      • Ryszard Junczyk - wyróżnienie
      • Błażej Makos - wyróżnienie
      • Zuzanna Lenkiewicz - wyróżnienie
      • Kajetan Polewczyk - wyróżnienie

       

      Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

       

      • Błażej Makos - wynik bardzo dobry

       

      „Bóbr” Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

       

      • Jędrzej Lewandowski - III miejsce

       

      Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

       

      • Lena Gajewska - VII miejsce

       

       

      Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2020 / 2021

       

      klasy 4 - 8

       

      Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – wiedza o społeczeństwie

       

      • Wiktoria Krasowska - finalistka

       

      Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – język angielski

       

      • Jagna Kaczmarzyk - finalistka
      • Patrycja Machura - finalistka

       

      Konkurs Filozoficzny W drodze ku mądrości  Mazowieckiego Kuratora Oświaty

       

      • Łucja Urbańska - finalistka

       

      1. Informatyczny Mazowieckiego Kuratora Oświaty LOGIA 2021

       

      • Franciszek Kycia - tytuł finalisty

       

      XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

       

      • Oskar Pogoda - finalista

       

      44. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

       

      • Krzysztof Junczyk - I miejsce (kl. 7-8) w eliminacjach dzielnicowych

       

      Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z języka angielskiego

       

      • Gustaw Skibiński - IV miejsce, dyplom laureata
      • Kaczmarczyk Dominik - V miejsce, dyplom laureata
      • Leon Seńków - dyplom laureata
      • Antonina Kąkolewska - dyplom laureata
      • Liliana Karasowska - dyplom laureata
      • Zuzanna Matuszewska - dyplom laureata
      • Pola Radzio - dyplom laureata
      • Lena Wierzbicka - dyplom laureata
      • Ignacy Waszak - dyplom laureata
      • Jan Ananiów - dyplom laureata
      • Marcel Godlewski - dyplom laureata
      • Oskar Pogoda - dyplom laureata
      • Aleksandra Machura - dyplom laureata
      • Patrycja Machura - dyplom laureata
      • Jagna Kaczmarzyk - dyplom laureata

       

      Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

       

      • Dominik Czajka - tytuł laureata II miejsca

       

      Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

       

      • Patrycja Rutkowska - laureat III miejsca
      • Patrycja Machura - IV miejsce

       

      XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

       

      • Franciszek Kycia - uczestnik zawodów II stopnia

       

      Konkurs literacki Narodowego Banku Polskiego „Wpływ edukacji ekonomicznej na stabilność systemu finansowego”

       

      • Łucja Urbańska - wyróżnienie

       

      V Międzyszkolny Konkurs Tańca „Dance ma Sens 2021”

       

      • Jagna Kaczmarzyk - I miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8
      • Zofia Zdanowicz - II miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8

       

       

       

       

      Osiągnięcia 2020 / 2021 klasy 1-3

       

       

      Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z Języka Angielskiego

       

      • Kacper Wiśniewski - dyplom laureata III miejsce
      • Igor Rutkowski - dyplom laureata IV miejsce
      • Patryk Gosek - dyplom laureata
      • Zofia Broniatowska - dyplom laureata
      • Błażej Makos - dyplom laureata
      • Marcel Rebane - dyplom laureata
      • Emmanuel Ezeh - dyplom laureata
      • Mikołaj Wysmulski - dyplom laureata
      • Lena Gajewska - dyplom laureata
      • Zuzanna Lenkiewicz - dyplom laureata
      • Kuźniar Julia - dyplom laureata
      •           Kajetan Polewczyk - dyplom laureata

       

      Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

       

      • Cezary Bień - wyróżnienie
      • Jan Ostaszewski - wyróżnienie

       

      Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

       

      • Oskar Wojciechowski - tytuł laureata II miejsca
      • Zuzanna Bień - tytuł laureata II miejsca
      • Kaja Iwanow - wyróżnienie
      • Ryszard Junczyk - wyróżnienie
      • Błażej Makos - wyróżnienie
      • Zuzanna Lenkiewicz - wyróżnienie
      • Kajetan Polewczyk - wyróżnienie

       

      Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

       

      • Błażej Makos - wynik bardzo dobry

       

      „Bóbr” Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

       

      • Jędrzej Lewandowski - III miejsce

       

      Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

       

      • Lena Gajewska - VII miejsce

       

       

      Osiągnięcia 2020 / 2021 klasy 4 - 8

       

      Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – wiedza o społeczeństwie

       

      • Wiktoria Krasowska - finalistka

       

      Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – język angielski

       

      • Jagna Kaczmarzyk - finalistka
      • Patrycja Machura - finalistka

       

      Konkurs Filozoficzny W drodze ku mądrości  Mazowieckiego Kuratora Oświaty

       

      • Łucja Urbańska - finalistka

       

      1. Informatyczny Mazowieckiego Kuratora Oświaty LOGIA 2021

       

      • Franciszek Kycia - tytuł finalisty

       

      XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

       

      • Oskar Pogoda - finalista

       

      44. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

       

      • Krzysztof Junczyk - I miejsce (kl. 7-8) w eliminacjach dzielnicowych

       

      Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z języka angielskiego

       

      • Gustaw Skibiński - IV miejsce, dyplom laureata
      • Kaczmarczyk Dominik - V miejsce, dyplom laureata
      • Leon Seńków - dyplom laureata
      • Antonina Kąkolewska - dyplom laureata
      • Liliana Karasowska - dyplom laureata
      • Zuzanna Matuszewska - dyplom laureata
      • Pola Radzio - dyplom laureata
      • Lena Wierzbicka - dyplom laureata
      • Ignacy Waszak - dyplom laureata
      • Jan Ananiów - dyplom laureata
      • Marcel Godlewski - dyplom laureata
      • Oskar Pogoda - dyplom laureata
      • Aleksandra Machura - dyplom laureata
      • Patrycja Machura - dyplom laureata
      • Jagna Kaczmarzyk - dyplom laureata

       

      Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

       

      • Dominik Czajka - tytuł laureata II miejsca

       

      Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

       

      • Patrycja Rutkowska - laureat III miejsca
      • Patrycja Machura - IV miejsce

       

      XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

       

      • Franciszek Kycia - uczestnik zawodów II stopnia

       

      Konkurs literacki Narodowego Banku Polskiego „Wpływ edukacji ekonomicznej na stabilność systemu finansowego”

       

      • Łucja Urbańska - wyróżnienie

       

      V Międzyszkolny Konkurs Tańca „Dance ma Sens 2021”

       

      • Jagna Kaczmarzyk - I miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8
      • Zofia Zdanowicz - II miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8

       

       

       

       

       

        • Międzynarodowy sukces

        •  

          W 2016 roku nasz szkoła otrzymała jako jedyna w Polsce i jedna z czternastu na całym świecie tytuł

          Laureata Międzynarodowego Konkursu

          organizowanego przez Cambridge Assessment English za jakość i kompleksowość działań w nauczaniu języka angielskiego.

           

          Zachęcamy do przeczytania listu gratulacyjnego :
          List gratulacyjny

      • SUKCESY UCZNIÓW w roku szkolny 2019/2020
        • SUKCESY UCZNIÓW w roku szkolny 2019/2020

        • 15.08.2020 10:38
        • SUKCESY 2019/2020
        • Osiągnięcia 2019 / 2020 klasy 1-3

           

           

          Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020

          • Zduńczyk Szymon - wynik bardzo dobry,
          • Lewandowski Jędrzej - wyróżnienie,
          • Lenkiewicz Zuzanna - wyróżnienie

           

          Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

          • Iwo Skriabin - wyróżnienie
          • Charlotte Krygier - wyróżnienie
          • Antonina Wiatrak - wyróżnienie

           

          Osiągnięcia 2019 / 2020 klasy 4-6

           

          Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

          • Oskar Pogoda – wyróżnienie

           

          Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

          • Franciszek Kycia – dyplom laureata
          • Dominik Czajka – dyplom laureata
          • Wiktoria Krasowska – dyplom laureata

           

          XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny

          • Dominik Czajka – wynik bardzo dobry
          • Bruno Michalski – Stępkowski – wynik bardzo dobry
          • Jan Kaczyński – wynik dobry

           

          Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II

          • Feliks Getka – dyplom laureata
          • Gustaw Getka – dyplom laureata

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z języka angielskiego

          • Dominik Kaczmarczyk – dyplom laureata - II miejsce
          • Zuzanna Matuszewska – dyplom laureata – IV miejsce
          • Pola Radzio – dyplom laureata – V miejsce
          • Feliks Getka – dyplom laureata
          • Alicja Kuźniar – dyplom laureata
          • Lena Wierzbicka – dyplom laureata
          • Oskar Lesisz – dyplom laureata
          • Marcel Godlewski – dyplom laureata
          • Amanda Rutkowska – dyplom laureata
          • Paweł Zawadzki – dyplom laureata
          • Dominik Czajka – dyplom laureata
          • Wiktoria Krasowska – dyplom laureata
          • Gustaw Getka – dyplom laureata
          • Oskar Pogoda – dyplom laureata

           

          Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020

          • Pola Radzio – wyróżnienie
          • Gustaw Skibiński – wyróżnienie
          • Dominik Kaczmarczyk- wyróżnienie
          • Dominik Czajka – wyróżnienie
          • Godlewski Marcel – wyróżnienie
          • Getka Gustaw – wyróżnienie
          • Wiktoria Krasowska – wyróżnienie
          • Oskar Pogoda – wyróżnienie

          Informatyczny miniLOGIA dla uczniów klas IV-VI

          • Franciszek Kycia – tytuł finalisty

           

          Osiągnięcia 2019 / 2020 klasy 7-8

           

          Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – matematyka

          • Patryk Buliński - laureat
          • Michał Krasowski - finalista

           

          Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – język angielski

          • Michał Krasowski – finalista

           

          Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – fizyka

          • Patryk Buliński – finalista

           

          Zawody II stopnia XIV Olimpiady Informatycznej Juniorów

          • Patryk Buliński – finalista z wyróżnieniem III stopnia
          • Marek Kycia – finalista

           

          Przedmiotowy Konkurs Informatyczny Logia

          • Patryk Buliński -  laureat
          • Marek Kycia - laureat

           

          Powiatowy Konkurs Matematyczny „Stożek”

          • Patryk Buliński – laureat II miejsca

           

          V Wojewódzki Konkurs Literacki „W krainie moich marzeń”

          • Kinga Goździk - III miejsce;

           

          Międzyszkolny Konkurs Literacki i Plastyczny „ Ja – Zwierzę”

          • Kinga Goździk - III miejsce;

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja jesienna) z języka angielskiego

          • Aleksandra Borowiec – dyplom laureata – VI miejsce
          • Jagna Kaczmarzyk – dyplom laureata
          • Aleksandra Musiej – dyplom laureata
          • Olivia Forkun – dyplom laureata
          • Michał Krasowski – dyplom laureata
          • Patryk Buliński – dyplom laureata

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z matematyki

          • Jan Staruch – dyplom laureata – IV miejsce 
          • Patryk Buliński – dyplom laureata – VI miejsce
          • Marek Kycia – dyplom laureata

           

           

          Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

          • Antoni Getka – dyplom laureata

           

          XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny

          • Patryk Buliński – wynik bardzo dobry

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja zimowa) – język angielski

          • Aleksandra Borowiec – dyplom laureata – I miejsce
          • Aleksandra Kuśmierska – dyplom laureata – I miejsce
          • Barbara Zdanowicz – dyplom laureata – III miejsce
          • Patryk Buliński – dyplom laureata – III miejsce
          • Zofia Kaczyńska – dyplom laureata – III miejsce
          • Antoni Getka – dyplom laureata – IV miejsce
          • Jagna Kaczmarzyk – dyplom laureata – V miejsce
          • Jan Staruch – dyplom laureata – V miejsce
          • Olivia Forkun - dyplom laureata – V miejsce
          • Michał Krasowski - dyplom laureata – V miejsce
          • Marek Kycia – dyplom laureata – V miejsce
          • Kinga Goździk – dyplom laureata – V miejsce
          • Igor Czarnocki – dyplom laureata – VII miejsce

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja zimowa) – matematyka

          • Jan Staruch – dyplom laureata – III miejsce
          • Patryk Buliński – dyplom laureata – III miejsce
          • Michał Krasowski – dyplom laureata – VII miejsce

           

          Ogólnopolski Konkurs Galileo z historii

          • Kinga Goździk - wyróżnienie
          • Patryk Buliński - wyróżnienie

           

          Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II

          • Antoni Getka – dyplom laureata

           

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja wiosenna) – historia

          • Jan Szymański – dyplom laureata – V miejsce
          • Kinga Goździk – dyplom laureata

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja wiosenna) – język angielski

          • Aleksandra Borowiec – dyplom laureata
          • Jagna Kaczmarzyk – dyplom laureata
          • Łukasz Jaworski – dyplom laureata
          • Michał Zawadzki – dyplom laureata
          • Antoni Getka – dyplom laureata
          • Olivia Forkun – dyplom laureata
          • Michał Krasowski – dyplom laureata
          • Jan Staruch – dyplom laureata
          • Patryk Buliński – dyplom laureata
          • Laura Kamińska – dyplom laureata
          • Kinga Goździk – dyplom laureata
          • Barbara Zdanowicz – dyplom laureata

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja wiosenna) – język polski

          • Kinga Goździk – dyplom laureata

           

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja wiosenna) – matematyka

          • Jan Staruch – dyplom laureata
          • Patryk Buliński – dyplom laureata
          • Michała Krasowski – dyplom laureata

           

          Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020

          • Patryk Buliński – wynik bardzo dobry
          • Jan Staruch – wyróżnienie
          • Marek Kycia – wyróżnienie
          • Krasowski Michał - wyróżnienie
        • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • Fundacja Edukacji Dwujęzycznej Amaltea
      • Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
      • sekretariat@szkola-dwujezyczna.pl
      • 600 202 851
      • ul. Wspólna 55 05-075 Warszawa - Wesoła