• Egzaminy Cambridge

•

Od początku istnienia Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej nr 1 naszym priorytetem jest wysoki poziom nauczania języka angielskiego dlatego też zapewniamy wszystkim naszym Uczniom zajęcia przygotowujące do egzaminów językowych Cambridge Assessment English, począwszy od poziomu Starters (poziom pre- A1), po Movers, Flyers, Preliminary for Schools, a skończywszy na Cambridge English: First (poziom B2).

Jesteśmy również akredytowanym Exam Preparation Centre stąd  zapewniamy m.in. uczniom grup Preliminary for Schools oraz First for Schools udział w bezpłatnych testach próbnych – niedostępnych na rynku komercyjnym -  przygotowanych i sprawdzanych przez egzaminatorów z Cambridge Assessment English .

• Co roku w siedzibie szkoły organizujemy również sesje egzaminacyjne przy współpracy m.in. z British Council oraz Lang LTC Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Assessment English.

Kompleksowość naszych działań oraz ich wysoki standard zostały docenione przez samo Cambridge Assessment English - jako jedyni w Polsce otrzymaliśmy w 2016 roku nagrodę dla Exam Preparation Centres!