• Ślubowanie klas 1

• Tradycyjnie w naszej szkole, w dniu Święta Edukacji Narodowej, oficjalnie do grona naszej szkoły dołączyli uczniowie dwóch klas pierwszych.

Ślubownie poprzedzone zostało programem artystycznym, przygotowanym pod czujnym okiem wychowawcy klasy. Dziękujemy także przedstawicielom klas starszych za powitanie młodszych kolegów.

"Ślubujecie? - zapytała pani Dyrektor?

" Ślubujemy! - odpowiedzieli uczniowie. Na twarzach pojawił się uśmiech i rozległy się brawa rodziców :)

Bardzo się cieszymy i jeszcze raz serdecznie witamy wszystkich pierwszoklasistów.

• Cambridge Science w klasie 1 - "Plant parts"🌿🌱🍀

• "Plant parts"🌿🌱🍀  Takie lekcje to wiedza zdobywana w praktyce. Codziennie nasi uczniowie spędzają czas na świeżym powietrzu. Wyjście za budynku szkoły, aktywny spcer, przyjaciele dookoła - to nasza szkoła.

Las blisko, piękna pogoda sprzyja, więc spacery są wskazane:)

Własnoręcznie wykonane prace pozwolą na dłużej zapamiętać części roślin.

• Wygraliśmy!

•  Szanowni Państwo,

z dumą informujemy, że nasza szkoła otrzymała we wrześniu prestiżową nagrodę Komisji Europejskiej European Innovative Teaching Award w obszarze nauczanie innowacyjne, w kategorii szkół podstawowych.

To wspaniałe wyróżnienie jest efektem wieloletniej pracy Zarządu Fundacji, Dyrekcji Szkoły, Nauczycieli pracujących obecnie, jak i byłych pracowników, Administracji oraz naszych Uczniów. Program ze strony Szkoły koordynowany był przez p. Annę Boguszewską, której bardzo dziękujemy za zaangażowanie.

Od wielu lat wspólnie tworzymy Dwujęzyczną Szkołę Podstawową nr 1.
            Grono Pedagogiczne codziennie wkłada wiele pracy w przygotowanie i przeprowadzenie zajęć na najwyższym, europejskim poziomie. Cieszymy się, że nasze starania są doceniane nie tylko lokalnie, ale również na arenie międzynarodowej.