• Witamy w roku szkolnym 2021/2022

• Kadra pedagogiczna już gotowa na wspaniały, pełen wyzwań rok szkolny. Cieszymy się, że wszyscy wracamy do szkoły. Już niedługo ruszają lekcje! Ale nie tylko...

We wrześniu odwiedzimy zaprzyjaźnioną szkołę w Hiszpanii :) Będziemy również gościć europejskich uczestników projektu "Climate is a topic!". Jednak prawdziwym zaskoczeniem będą lekcje wychowania fizycznego!

Wszystko dla Was i z Wami!!

Do zobaczenia :)

• Przygotowania idą pełną parą..

• .. do nowego roku szkolnego. Czeka na Was zielona trawa na placu zabaw, w salach kończymy już malowanie i..

tak tak kompletujemy już podręczniki dla Was. Wypoczywajcie bezpiecznie - niedługo się widzimy! Zabierzcie ze sobą wspomnienia, a kto jeszcze tego nie zrobił - niech wyśle pocztówkę do szkoły:)

• Letnie zajęcia w naszej szkole

• Sierpień sprzyja zajęciom na świezym powietrzu.

Czas wspólnie spędzony wykorzystujemy bardzo owocnie, z usmiechem i tworzymy wspaniałe dzieła.

Tu prezentujemy kilka zdjęć z tworzenia Herbarium.

Powoli zbieramy także liście do szkolnych zielników - tak, tak pora rozpocząć suszenie:)

Juz niedługo wiecej zdjęć..