• Wspaniałych wakacji!

• Dyrekcja i Nauczyciele Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Warszawie życzą uczniom i ich rodzinom wspaniałych wakacji.

Mamy nadzieję, że przeżyjecie wiele dobrych przygód, poznacie nowych pozytywnych ludzi, odwiedzicie nieznane i znane miejsca, a wszystko udokumntujecie we wspomnieniach, którymi podzielicie się z nami we wrześniu.

Po ciężkim roku pracy, rozpoczynają się upragnione wakacje.

Pamiętajcie o bezpieczeństwie Waszym i innych!

Udanych wakacji

• Dzieci - dzieciom przedstawienie klasy 7b

• Informujemy, że nasi uczniowie pod kierownictwem "reżyser" p.Magdaleny Misiak

przygotowują przedstawienie pod tytułem "Dzieci Dzieciom".

W załączeniu przesyłamy szczegóły.

Liczba miejsc  w Ośrodku Kultury w Wesołej jest ograniczona.

Podczas nauki zdalnej rozpoczeły sie próby, których efekt będzie można docenić podczas przedstawienia.

• WF mokro i radośnie!

• Zainaugurowaliśmy sezon sportów wodnych:)

Na szkolonym boisku rozłożony został basen do skim-boardingu. Pogoda sprzyja, humory również - co widać na zdjęciach i filmie!

Po wielu tygodniach lekcji wychowanie fizycznego on-line, ćwiczeniach fitenss i kardio.. czas na zabawę, radość, ćwiczenie koordynacji i równowagi. Wzmacniamy mięśnie ćwicząć ślizgi na skimboardach!

• Razem raźniej!

• Piknikiem uczciliśmy Dzień Dziecka oraz powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Było sportowo, radośnie i towarzysko. Pogoda dopisała tak jak humory:)

Klasy starsze miały 6 stacji wymagających siły, sprawności a także współdziałania w grupierówieśniczej.

Klasy młodsze miały więcej zabawy, zadań koordynacyjnych i drużynowych.