• Akcja - Relacja!

• Drodzy Uczniowie klas 4-8,

my nauczyciele oraz uczniowie klas 1-3 czekamy na Was z radością i uśmiechem.

Wasz powrót do szkoły stacjonarnej będzie odbywał się w atmosferze prawdziwej przyjaźni, ponownego integrowania się, a także wzajemnej życzliwości, wyrozumiałości i wsparcia.

Będziemy dużo rozmawiać, pracować w grupach, ciesząc się wspólnie spędzanym czasem w szkole. Pamiętajcie, że Wasi nauczyciele też wracają po ponad roku nauki zdalnej 😉 Wspólnie damy radę!

Nie będzie sprawdzianów, niezapowiedzianych kartkówek, sprawdzania notatek w zeszytach. Znajdziemy czas/sposób, aby wszelkie zaległości w materiale nadrobiać od września, bo teraz przede wszystkim chcemy nadrobić relacje!

Przygotowujemy dla wszystkich uczniów wiele niespodzianek, a także wyjść i wycieczek plenerowych oraz zajęć na świeżym powietrzu.

Czeka na Was nowa, piękna stołówka i ścianka wspinaczkowa w szkole, a już niebawem nowe sale lekcyjne i powiększona świetlica.

Do zobaczenia wkrótce,

Dyrekcja i Nauczyciele

• Lekcje przyrody w jej otoczeniu

• Podczas pieszej wycieczki do Lasu im.Jana III Sobieskiego,

uczniowie klasy 3b mogli zobaczyć z bliska zaskrońce, kijanki, żeby,  rodzinę kaczek i inne zwierzaki,

a podczas gry terenowej zdobyć wiele ciekawych informacji na temat fauny i flory leśnej. 🦋 Korzystamy z pięknej pogody, dostępności lasu. Cieszymy się wspólnie spędzanym czasem:)

• The floor is lava

• Witamy klasy 1-3 i zapraszamy do zabawy!

Aby powrót do szkoły stacjonarnej był fajny przygotowana została specjalnie dla uczniów nie lada atrakcja.

Na sali gimnastycznej czeka ścianka wspinaczkowa oraz sprawnościowy tor przeszkód. Nie dotykamy podłogi - the floor is lava!

A jeśli ktoś nie da rady...mówimy "nie szkodzi!" i próbujemy ponownie:)

Wspaniała zabawa, duża praca podczas zajęć sportowych, dla każdego coś fajnego.