• SUKCES SZKOŁY

• Miło nam poinformować, że projekt „Ku lepszej jakości i nowoczesności” (Erasmus+ Mobilność kadry edukacyjnej) przygotowany i realizowany przez zespół nauczycieli naszej szkoły, w latach 2018-2020 uzyskał nominację do Europejskiej Nagrody w Dziedzinie Innowacyjnego Nauczania w kategorii: szkoły podstawowe.

Nagroda European Innovative Teaching Award (Europejska Nagroda w Dziedzinie Innowacyjnego Nauczania) jest przyznawana przez Komisję Europejską i służy uhonorowaniu wyróżniających się praktyk dydaktycznych opracowanych w ramach programu Erasmus+ oraz wyrażeniu uznania dla pracy nauczycieli i szkół, którzy wnieśli wyjątkowy wkład w rozwój tego zawodu.

Cele Nagrody to:

a. podkreślenie osiągnięć nauczycieli i szkół oraz zapewnienie większej widoczności ich pracy;

b. identyfikacja i promocja wyróżniających się praktyk w zakresie nauczania i uczenia się;

c. wspieranie wymiany doświadczeń między nauczycielami i środowiskiem szkolnym;

d. podkreślenie wartości programu Erasmus+ dla europejskiej współpracy nauczycieli.

• Wykład eksperta SGH w DSP1

• Uczniowie klas 7 uczestniczą w projekcie Złote Szkoły NBP.

Projekt ten jest wprowadzeniem do edukacji ekonomiczno - finansowej.

W czwartek 22.04.2021 odbył się gościnny wykład on-line pani dr hab. prof. SGH Agnieszki Alińskiej, eksperta z zakresu bankowości.

Cieszymy się, że nasi uczniowie chcą zdobywać i rozszerzać swoją wiedzę z zakresu ekonomii.

• Wyzwanie Programowania - zaproszenie

• Drodzy uczniowie klas I-IV,

serdecznie zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie programistycznym "Wyzwanie Programowania".

Internet jest w niebezpieczeństwie!

Szukamy superbohaterów z supermocami, którzy pomogą przywrócić bezpieczeństwo w sieci. Pomóżcie nam uratować Internet i powalczcie o jedną z nagród.

Konkurs odbędzie się w dobrze nam znanej aplikacji PixBlocks. Jeśli jesteś chętny/a zgłoś chęć uczestnictwa wysyłając wiadomość za pośrednictwem Librusa do Pana Patryka Sobczyka.

Zapisy trwają do 14.05.2021 r

Więcej informacji wraz z wykazem nagród znajdziecie pod adresem: https://pixblocks.com/konkurs/wyzwanie-programowanie/

Dziękuję i pozdrawiam

Patryk Sobczyk