• Talenty plastyczne w klasie 3b

• Choć za oknem szaro i buro, uczniowie klasy 3 b wciąż się uśmiechają.

I nie ma co się dziwić, skoro podczas lekcji mogą wykonać piękne prace.

A wszystko to przy dźwiękach odgłosu ptaków.

Tak rozwijamy talenty plastyczne w połączeniu z rozwijaniem słuchowych bodźców.

Jets to zarazem wspaniałe ćwiczenie wyciszające i pomagające w skupieniu się.

• Dzień Babci i Dziadka

• Z okazji dnia Babci i Dziadka składamy serdeczne życzenia tym, od których wciąż się uczymy. Tym którzy zawsze mają coś słodkiego dla nas. Tym którzy nam pomagają i witają pięknym uśmiechem.

Choć pewnie nie widujemy się tak często jak kiedyś - ale to z troski o Was, kochani Dziadkowie!

Pamiętamy o Was - przesyłamy buziaki i kilka laurek wykonanych w szkole:)

• Wyróżnienie w konkursie ekonomicznym dla Łucji Urbańskiej!

• Z dumą i radością informujemy, że uczennica klasy 8-ej Łucja Urbańska otrzymała wyróżnienie w konkursie na pracę pisemną nt. " Wpływ edukacji ekonomicznej na stabilność systemu finansowego". Konkurs organizowany był przez Narodowy Bank Polski.

W konkursie z naszej szkoły udział wzięło 3 uczniów. Dziękujemy za zaangażowanie.

Jeszcze raz gratulujemy Łucji Urbańskiej

p. Piotrowi Broniatowskiemu

(za opiekę merytoryczną)

• Snow flakes art

• 3b od razu po powrocie do szkoły, wykonała piękne snow flakes :)

Przy obecnej pogodzie nie mogło być innej pracy. Radość widać na twarzy, a dobrej zabawie i rozmowom nie było końca. Cieszymy się, że uczniowie wrócili. Już niedługo kolejne prace i odkrycia naszych uczniów.

To co było najważniejsze to wspólna praca i uśmiech na twarzy.

Widać, że niektórzy uczniowie wykonywali prace manualne w domu z rodzicami, w czasie nauki zdalnej.

• Ferie szkolne na sportowo:)

• Trwają w szkole zajęcia opiekuńcze w czasie ferii szkolnych. Jest dużo ruchu i zabawy, ale także zajęcia przyrodnicze, informatyczne i plastyczne. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie.

Pamiętajcie, że w "zdrowym ciele zdrowy duch" a więc biegajcie, skaczcie, rzucajcie - jak najwięcej. Nie zapomnijcie o prawidłowej rozgrzewce:)

Już niedłgo widzimy się w szkole na zajęciach oaz na sportowych zajęciach on-line.

Sportowa 5-tka od nas dla Was.