• Bądź Superbohaterem

• Co miesiąc na stronie internetowej Komendy Stołecznej Policji zamieszczany będzie materiał dotyczący różnych bezpiecznych zachowań (korzystania z numeru 112, noszenia elementów odblaskowych, bezpieczeństwa w lesie, używania fajerwerków, bezpieczeństwa osób starszych, bezpieczeństwa w Internecie, bezpiecznego zachowania w kontakcie z psem, pierwszej pomocy, bezpiecznej jazdy na rowerze i hulajnodze, czy bezpiecznego wypoczynku nad wodą). Uczniowie, po zapoznaniu się z materiałami, będą mogli wykonać do nich ilustrację – plakat i przesłać ją w formie elektronicznej (zdjęcie w formie JPG) na adres mailowy: zborsukiembezpieczniej@ksp.policja.gov.plPo zakończeniu akcji wybrane prace dzieci zostaną opublikowane przez organizatora w kalendarzu na rok szkolny 2021/2022. Dodatkowo, do każdego tematu, do dyspozycji dzieci udostępniane będą materiały, takie jak: kolorowanki, krzyżówki i historyjki obrazkowe.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdziecie Państwo pod tym adresem internetowym: http://policja.waw.pl/pl/badz-superbohaterem/54571,quotBADZ-SUPERBOHATEREMquot.html?sid=acbdb973d0fdd362d2585cd01062ac29.

Gorąco zachęcamy do udziału!

• Spotkanie z pisarzem Łukaszem Wierzbickim

• 12 października uczniowie klas 1-3 mieli możliwość spotkania z pisarzem Łukaszem Wierzbickim.

Autor wspaniałych książek dla dzieci m.in. Afryka Kazika oraz Dziadek i Niedźwiadek opowiadał dzieciom o swojej pracy, pasji i wszystkim chętnym ( a było ich niemało) złożył autografy.

Dziękujemy za spotkanie i zachęcamy do lektury!!

• Nasz uczennica jest mistrzynią!

• Z dumą i radościa informujemy, że uczennica klasy 5b - Nela Sochacka wygrała zawody judo w kat. 53 kg. Zawody były mistrzostwami miasta Lublin!

Serdecznie gratulujemy i kibicujemy!!

• Zajęcia Cambridge Science w 2a

• Healthy food - to zajęcia w ramch programu Cambridge Science w klasie 2a.

Poznajemy zasady zdrowej diety a wszystko poprzez rozwijanie słownictwa i zwrotów w języku angielskim.