• Spotkania z językiem polskim pośród natury

• Klasa 4 tworzy przedstawienie na podstawie bajki "Przyjaciele" Adama Mickiewicza. Klasa 6 czerpie inspirację wśród sosnowych lasów.

Piękna polska jesień, wspaniała pogoda, miłe towarzystwo. W tak przyjacielskiej atmosferze treści programowe z języka polskiego przyswajane są z łatwością.

"Takie" nietypowe lekcje pozostaną uczniom w pamięci na wiele lat!

Realizując postanowienia Rady Pedagogicznej naszej szkoły, zapraszamy naszych uczniów na lekcje w plenerze. Wyjście z ławek, obcowanie z piękną przyrodą sprzyja i ułatwia procesy poznawcze.

Cieszymy się, że uczniowie z radością odbierają tego typu zajęcia.

• Nie ma nudy..

• Cross country running to jedna z propozycji aktywności podczas zajęć wychowania fizycznego na świezym powietrzu w naszej szkole.

To oczywiście nie koniec. Nasi specjaliści od zajęć sportowych przygotowują autorski program aktywności młodzieży dostosowany do specyfiki naszej szkoły. Zgodnie z zaleceniami GIS i MZ dominować będą zajęcia na świeżym powietrzu. Więcej zdjęć wkrótce!

• Zaczynamy!

• Witamy Was w nowym roku szkolnym - dobrze Was zobaczyć w szkole!

Dziś odbyły się piersze spotkania uczniów z wychowawcami. Wszyscy bardzo sie stęsknilismy, więc cieszymy się, że jesteście z nami.

Jako odpowiedzialna szkoła wprowadziliśm kilka zmian, tak aby wszyscy czuli się bezpiecznie. Oczywiście zachowujemy dystans i rygor sanitarny, dezynfekujemy ręce, a przy wejści mierzymy temperaturę.