• Od września nasza szkoła dołączy do #SuperKoderów!
          • Od września nasza szkoła dołączy do #SuperKoderów!

          • #SuperKoderzy to program edukacyjny Fundacji Orange, przeznaczony dla uczniów klas 4-8.

            W czasie cyklu zajęć prowadzonych na lekcjach poszczególnych przedmiotów uczniowie poznają podstawowe zasady programowania, jednocześnie wykonując zadania zgodne z podstawą programową danego przedmiotu.

            #SuperKoderzy uczą się grać na bananach, programować stację pogodową, tworzyć interaktywne multimedialne reportaże, a nawet własne strony internetowe czy gry dla robotów. 

            Program ten wpisuje się w działania naszej szkoły - wspieranie uczniów zdolnych! Jesteśmy pewni, że zdobyta wiedza zaprocentuje u naszych uczniów już w najbliższej przyszłości.

        • Czekamy na Was
          • Czekamy na Was

          • Kochani uczniowie - wasi nauczyciele i pracownicy szkoły już od tygodnia przygotowują klasy i korytarze na nowy rok szkolny.

            Korzystajcie nadal z wakacji - do zobaczenia juz niedługo ;)

        • SUKCESY UCZNIÓW 2019/2020
          • SUKCESY UCZNIÓW 2019/2020

          • Osiągnięcia 2019 / 2020 klasy 1-3

             

             

            Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020

            • Zduńczyk Szymon - wynik bardzo dobry,
            • Lewandowski Jędrzej - wyróżnienie,
            • Lenkiewicz Zuzanna - wyróżnienie

            Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

            • Iwo Skriabin - wyróżnienie
            • Charlotte Krygier - wyróżnienie
            • Antonina Wiatrak - wyróżnienie

            Osiągnięcia 2019 / 2020 klasy 4-6

             

            Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

            • Oskar Pogoda – wyróżnienie

            Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

            • Franciszek Kycia – dyplom laureata
            • Dominik Czajka – dyplom laureata
            • Wiktoria Krasowska – dyplom laureata

            XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny

            • Dominik Czajka – wynik bardzo dobry
            • Bruno Michalski – Stępkowski – wynik bardzo dobry
            • Jan Kaczyński – wynik dobry

            Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II

            • Feliks Getka – dyplom laureata
            • Gustaw Getka – dyplom laureata

            Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z języka angielskiego

            • Dominik Kaczmarczyk – dyplom laureata - II miejsce
            • Zuzanna Matuszewska – dyplom laureata – IV miejsce
            • Pola Radzio – dyplom laureata – V miejsce
            • Feliks Getka – dyplom laureata
            • Alicja Kuźniar – dyplom laureata
            • Lena Wierzbicka – dyplom laureata
            • Oskar Lesisz – dyplom laureata
            • Marcel Godlewski – dyplom laureata
            • Amanda Rutkowska – dyplom laureata
            • Paweł Zawadzki – dyplom laureata
            • Dominik Czajka – dyplom laureata
            • Wiktoria Krasowska – dyplom laureata
            • Gustaw Getka – dyplom laureata
            • Oskar Pogoda – dyplom laureata

            Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020

            • Pola Radzio – wyróżnienie
            • Gustaw Skibiński – wyróżnienie
            • Dominik Kaczmarczyk- wyróżnienie
            • Dominik Czajka – wyróżnienie
            • Godlewski Marcel – wyróżnienie
            • Getka Gustaw – wyróżnienie
            • Wiktoria Krasowska – wyróżnienie
            • Oskar Pogoda – wyróżnienie

            Informatyczny miniLOGIA dla uczniów klas IV-VI

            • Franciszek Kycia – tytuł finalisty

            Osiągnięcia 2019 / 2020 klasy 7-8

             

            Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – matematyka

            • Patryk Buliński - laureat
            • Michał Krasowski - finalista

            Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – język angielski

            • Michał Krasowski – finalista

            Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – fizyka

            • Patryk Buliński – finalista

            Zawody II stopnia XIV Olimpiady Informatycznej Juniorów

            • Patryk Buliński – finalista z wyróżnieniem III stopnia
            • Marek Kycia – finalista

            Przedmiotowy Konkurs Informatyczny Logia

            • Patryk Buliński -  laureat
            • Marek Kycia - laureat

            Powiatowy Konkurs Matematyczny „Stożek”

            • Patryk Buliński – laureat II miejsca

            V Wojewódzki Konkurs Literacki „W krainie moich marzeń”

            • Kinga Goździk - III miejsce;

            Międzyszkolny Konkurs Literacki i Plastyczny „ Ja – Zwierzę”

            • Kinga Goździk - III miejsce;

            Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja jesienna) z języka angielskiego

            • Aleksandra Borowiec – dyplom laureata – VI miejsce
            • Jagna Kaczmarzyk – dyplom laureata
            • Aleksandra Musiej – dyplom laureata
            • Olivia Forkun – dyplom laureata
            • Michał Krasowski – dyplom laureata
            • Patryk Buliński – dyplom laureata

            Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z matematyki

            • Jan Staruch – dyplom laureata – IV miejsce 
            • Patryk Buliński – dyplom laureata – VI miejsce
            • Marek Kycia – dyplom laureata

            Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

            • Antoni Getka – dyplom laureata

            XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny

            • Patryk Buliński – wynik bardzo dobry

            Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja zimowa) – język angielski

            • Aleksandra Borowiec – dyplom laureata – I miejsce
            • Aleksandra Kuśmierska – dyplom laureata – I miejsce
            • Barbara Zdanowicz – dyplom laureata – III miejsce
            • Patryk Buliński – dyplom laureata – III miejsce
            • Zofia Kaczyńska – dyplom laureata – III miejsce
            • Antoni Getka – dyplom laureata – IV miejsce
            • Jagna Kaczmarzyk – dyplom laureata – V miejsce
            • Jan Staruch – dyplom laureata – V miejsce
            • Olivia Forkun - dyplom laureata – V miejsce
            • Michał Krasowski - dyplom laureata – V miejsce
            • Marek Kycia – dyplom laureata – V miejsce
            • Kinga Goździk – dyplom laureata – V miejsce
            • Igor Czarnocki – dyplom laureata – VII miejsce

            Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja zimowa) – matematyka

            • Jan Staruch – dyplom laureata – III miejsce
            • Patryk Buliński – dyplom laureata – III miejsce
            • Michał Krasowski – dyplom laureata – VII miejsce

            Ogólnopolski Konkurs Galileo z historii

            • Kinga Goździk - wyróżnienie
            • Patryk Buliński - wyróżnienie

            Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II

            • Antoni Getka – dyplom laureata

            Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja wiosenna) – historia

            • Jan Szymański – dyplom laureata – V miejsce
            • Kinga Goździk – dyplom laureata

            Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja wiosenna) – język angielski

            • Aleksandra Borowiec – dyplom laureata
            • Jagna Kaczmarzyk – dyplom laureata
            • Łukasz Jaworski – dyplom laureata
            • Michał Zawadzki – dyplom laureata
            • Antoni Getka – dyplom laureata
            • Olivia Forkun – dyplom laureata
            • Michał Krasowski – dyplom laureata
            • Jan Staruch – dyplom laureata
            • Patryk Buliński – dyplom laureata
            • Laura Kamińska – dyplom laureata
            • Kinga Goździk – dyplom laureata
            • Barbara Zdanowicz – dyplom laureata

            Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja wiosenna) – język polski

            • Kinga Goździk – dyplom laureata

            Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus (sesja wiosenna) – matematyka

            • Jan Staruch – dyplom laureata
            • Patryk Buliński – dyplom laureata
            • Michała Krasowski – dyplom laureata

            Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020

            • Patryk Buliński – wynik bardzo dobry
            • Jan Staruch – wyróżnienie
            • Marek Kycia – wyróżnienie
            • Krasowski Michał - wyróżnienie

             

      • Kontakty

        • Fundacja Edukacji Dwujęzycznej Amaltea
        • Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
        • sekretariat@szkola-dwujezyczna.pl
        • 600 202 851
        • ul. Wspólna 55 05-075 Warszawa - Wesoła