• Ważna informacja dot. sytuacji w kraju

• Szanowni Państwo,w związku z oficjalnym oświadczeniem Ministerstwa Edukacji informujemy,że od dnia jutrzejszego do 25 marca zawieszone są w szkole zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.W czwartek i piątek szkoła będzie sprawowała wyłącznie opiekę nad uczniami. Natomiast od poniedziałku (16.03.2020) będzie zamknięta.

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo wszystkich uczniów, nauczycieli oraz Państwa, apelujemy o pozostawienie dzieci w domach już od dnia jutrzejszego.Do godziny 16.00 w dniu dzisiejszym czekamy na informacje o wyjątkowych przypadkach, w których Państwo nie możecie zapewnić dziecku opieki w ciągu  dwóch najbliższych dni.Będziemy z Państwem pozostawać w stałym kontakcie mailowym zarówno co do działań jakie szkoła będzie zmuszona podejmować jak również przekazania ewentualnych wytycznych związanych z samodzielną pracą dziecka w domu.

Agnieszka Nowicka