• Mamy LAUREATÓW

• WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  "OLIMPUSEK"

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego  OLIMPUSEK, organizowanym przez firmę Olimpus. Tego typu testy konkursowe stanowią cenne rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem programu zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiada została przygotowana  przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy następujące wyniki:

W klasach 1  nasi uczniowie zdobyli 10 tytułów laureata spośród 22 uczniów biorących udział  ( liczba wszystkich uczestników to 2775)

W klasach 2 nasi uczniowie zdobyli 3 tytuły laureata spośród 14 uczniów biorących udział  ( liczba wszystkich uczestników to 3655)

W klasach 3  nasi uczniowie zdobyli 3 tytuły laureata spośród 17 uczniów biorących udział  ( liczba wszystkich uczestników to 2615)

W klasach 1-3 wzięło udział 9045 uczniów z całej Polski.

Z radością informujemy, iż 16 uczniów

Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej nr 1

jest Laureatem Olimpiady z Języka Angielskiego.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemyJ

• Półkolonie

• EUROTROP  - to „Podróż za jeden uśmiech” !!!

Wakacyjna wyprawa przez nasz kontynent – Europę!
            Wspólnie odwiedzimy m.in. takie kraje jak Hiszpania, Wielka Brytania, Turcja, Niemcy oraz Francja. Będziemy uczyć się podstawowych zwrotów w językach krajów, do których zawitamy.

Jak prawdziwi master-chefowie nauczymy się przyrządzać ich typowe przekąski, zagramy w gry, w które bawią się tamtejsze dzieci, wykonamy typowe dla każdego miejsca ozdoby, które zabierzemy do domu, a także wspólnie odkryjemy znane w tych krajach bajki i opowieści.

Nasza podróż potrwa w sumie 10 dni - w każdym państwie spędzimy 2 dni, a naszymi przewodnikami będą sami eksperci - mieszkańcy krajów, do których się wybierzemy.

Już dzisiaj zarezerwuj miejsce na naszą wycieczkę!!!

Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat

Program jest realizowany w dwóch turnusach :

I  TURNUS : 24 - 28 czerwca

II TURNUS : 01 - 05 lipca

Ceana jednego turnusu wynosi 250zł

Dla Państwa wygody w godzinach 07.30 - 9.30 oraz 15.30 -17.30 czynna jest świetlica dla dzieci uczestniczących w programie. W przypadku korzystania przez dziecko z opieki świetlicy koszt jednego turnusu wynosi 300zł.