• I miejsce BASEN

• Pływacka reprezentacja naszej szkoły w tym roku również wywalczyła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Dzielnicy Wesoław zawodach pływackich organizowanych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Nasi uczniowie zdobyli ponad 20 medali z czego większość złotych. Triumfowaliśmy w kilku kategoriach wiekowych zarówno na dystansie 25m jak i 50m. Styl dowolny, grzbietowy i klasyczny to były nasze konkurencje. Pochwalić możemy się nie tylko wynikami w startach indywidualnych.

Nasza szkoła obroniła tytuł mistrza w pływackich sztafetach dziewcząt a w sztafetach chłopców zdobyliśmy solidne drugie miejsce.Do zawodów wystawiliśmy młodą reprezentację co napawa nas optymizmem przed kolejnymi startami. Jesteśmy dumni z naszych wychowanków, gratulujemy im wyników i życzymy dalszych sukcesów.

• Ferie 2019

• Już od najbliższego  tygodnia w  naszej szkole rozpoczną się ferie zimowe. Okres dwutygodniowej przerwy od nauki (28.01 -08.02) nie musi być nudy! Na ten czas przygotowaliśmy szereg zajęć i atrakcji dla naszych uczniów –m.in. warsztaty:

• językowe,
            • plastyczne,
            • muzyczne,
            • literackie,
            • szachowe,
            • sportowe,
            • historyczne,
            • przyrodnicze,
            • dramowe.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom życzymy udanych ferii.

Do zobaczenia w II semestrze :)