• Rekrutacja -spotkanie informacyjne

•

Serdecznie zapraszamy Rodziców zainteresowanych kształceniem dziecka w naszej szkole na spotkanie informacyjne.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowana oferta szkoły i zasady rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia 2018 o godzinie 18.00.

• Szlachetna PACZKA

• 17 listopada ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiej akcji "Szlachetna paczka". Najserdeczniej zapraszamy wszystkich do udziału w tym przedsięwzięciu :)

Pamiętajmy o tym, że:

✔️ od momentu wyboru rodziny jesteśmy dla niej jedynym darczyńcą i niktinny nie będzie już dla niej przygotowywał pomocy;

✔️ wszystkie wymienione rzeczy są dla rodziny bardzo ważne;

✔️ rzeczy, którymi chcemy obdarować rodzinę mają być dla niej prezentem(nie muszą być nowe, ale powinny być czyste i zadbane).

Zbiórka darów wymienionych w "potrzebach rodziny" będzie trwała do 7 grudnia.

Stwórzmy wspólnie wspaniałą, świąteczną - "szlachetną paczkę" 🎁❤️

• Kiermasz

• W dniach 5-6 grudnia odbędzie sie Kieramsz świąteczny. Zapraszamy.

• NO CO wanka

• Nocowanie klas ósmych  Szkoła dla naszych Uczniów jest miejscem nie tylko do zdobywania nowej wiedzy, ale też miejscem spotkań w gronie fantastycznych młodych ludzi! Podczas nocowania ósmoklasistów w piątek 16. listopada było dużo śmiechu, radości, wspólnych gier - poprowadzonych przez uczniów - obowiązkowej zabawy w chowanego, pizzy i seansu filmowego, a nawet spontanicznie odtańczonego poloneza.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym facebooku.

• KONKURS !

• Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie na Najpieknejszy Lampion Bożonarodzeniowy. Pracę należy złożyć do 3 grudnia do wychowawców klas.

• Wybory, wybory ..

• 19 paźdzernika odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Szkolnego.

• I miejsce Erasmus+

• Z radością informujemy, że nasz szkolny projekt „Ku lepszej jakości i nowoczesności”, przedstawiony do konkursu, w ramach europejskiego  programu Erasmus+: Mobilność kadry edukacyjnej, zdobył PIERWSZE MIEJSCE , wśród 740 szkół z Polski, aplikujących w tegorocznej edycji.

Wierzymy, że po zakończeniu projektu, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr  1 będzie jeszcze lepsza, bardziej innowacyjna, nowoczesna !