• Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2020 / 2021

       

      klasy 1-3

       

       

      Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z Języka Angielskiego

       

      • Kacper Wiśniewski - dyplom laureata III miejsce
      • Igor Rutkowski - dyplom laureata IV miejsce
      • Patryk Gosek - dyplom laureata
      • Zofia Broniatowska - dyplom laureata
      • Błażej Makos - dyplom laureata
      • Marcel Rebane - dyplom laureata
      • Emmanuel Ezeh - dyplom laureata
      • Mikołaj Wysmulski - dyplom laureata
      • Lena Gajewska - dyplom laureata
      • Zuzanna Lenkiewicz - dyplom laureata
      • Kuźniar Julia - dyplom laureata
      •           Kajetan Polewczyk - dyplom laureata

       

      Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

       

      • Cezary Bień - wyróżnienie
      • Jan Ostaszewski - wyróżnienie

       

      Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

       

      • Oskar Wojciechowski - tytuł laureata II miejsca
      • Zuzanna Bień - tytuł laureata II miejsca
      • Kaja Iwanow - wyróżnienie
      • Ryszard Junczyk - wyróżnienie
      • Błażej Makos - wyróżnienie
      • Zuzanna Lenkiewicz - wyróżnienie
      • Kajetan Polewczyk - wyróżnienie

       

      Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

       

      • Błażej Makos - wynik bardzo dobry

       

      „Bóbr” Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

       

      • Jędrzej Lewandowski - III miejsce

       

      Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

       

      • Lena Gajewska - VII miejsce

       

       

      Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2020 / 2021

       

      klasy 4 - 8

       

      Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – wiedza o społeczeństwie

       

      • Wiktoria Krasowska - finalistka

       

      Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – język angielski

       

      • Jagna Kaczmarzyk - finalistka
      • Patrycja Machura - finalistka

       

      Konkurs Filozoficzny W drodze ku mądrości  Mazowieckiego Kuratora Oświaty

       

      • Łucja Urbańska - finalistka

       

      1. Informatyczny Mazowieckiego Kuratora Oświaty LOGIA 2021

       

      • Franciszek Kycia - tytuł finalisty

       

      XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

       

      • Oskar Pogoda - finalista

       

      44. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

       

      • Krzysztof Junczyk - I miejsce (kl. 7-8) w eliminacjach dzielnicowych

       

      Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z języka angielskiego

       

      • Gustaw Skibiński - IV miejsce, dyplom laureata
      • Kaczmarczyk Dominik - V miejsce, dyplom laureata
      • Leon Seńków - dyplom laureata
      • Antonina Kąkolewska - dyplom laureata
      • Liliana Karasowska - dyplom laureata
      • Zuzanna Matuszewska - dyplom laureata
      • Pola Radzio - dyplom laureata
      • Lena Wierzbicka - dyplom laureata
      • Ignacy Waszak - dyplom laureata
      • Jan Ananiów - dyplom laureata
      • Marcel Godlewski - dyplom laureata
      • Oskar Pogoda - dyplom laureata
      • Aleksandra Machura - dyplom laureata
      • Patrycja Machura - dyplom laureata
      • Jagna Kaczmarzyk - dyplom laureata

       

      Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

       

      • Dominik Czajka - tytuł laureata II miejsca

       

      Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

       

      • Patrycja Rutkowska - laureat III miejsca
      • Patrycja Machura - IV miejsce

       

      XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

       

      • Franciszek Kycia - uczestnik zawodów II stopnia

       

      Konkurs literacki Narodowego Banku Polskiego „Wpływ edukacji ekonomicznej na stabilność systemu finansowego”

       

      • Łucja Urbańska - wyróżnienie

       

      V Międzyszkolny Konkurs Tańca „Dance ma Sens 2021”

       

      • Jagna Kaczmarzyk - I miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8
      • Zofia Zdanowicz - II miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8

       

       

       

       

      Osiągnięcia 2020 / 2021 klasy 1-3

       

       

      Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z Języka Angielskiego

       

      • Kacper Wiśniewski - dyplom laureata III miejsce
      • Igor Rutkowski - dyplom laureata IV miejsce
      • Patryk Gosek - dyplom laureata
      • Zofia Broniatowska - dyplom laureata
      • Błażej Makos - dyplom laureata
      • Marcel Rebane - dyplom laureata
      • Emmanuel Ezeh - dyplom laureata
      • Mikołaj Wysmulski - dyplom laureata
      • Lena Gajewska - dyplom laureata
      • Zuzanna Lenkiewicz - dyplom laureata
      • Kuźniar Julia - dyplom laureata
      •           Kajetan Polewczyk - dyplom laureata

       

      Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

       

      • Cezary Bień - wyróżnienie
      • Jan Ostaszewski - wyróżnienie

       

      Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

       

      • Oskar Wojciechowski - tytuł laureata II miejsca
      • Zuzanna Bień - tytuł laureata II miejsca
      • Kaja Iwanow - wyróżnienie
      • Ryszard Junczyk - wyróżnienie
      • Błażej Makos - wyróżnienie
      • Zuzanna Lenkiewicz - wyróżnienie
      • Kajetan Polewczyk - wyróżnienie

       

      Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

       

      • Błażej Makos - wynik bardzo dobry

       

      „Bóbr” Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

       

      • Jędrzej Lewandowski - III miejsce

       

      Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

       

      • Lena Gajewska - VII miejsce

       

       

      Osiągnięcia 2020 / 2021 klasy 4 - 8

       

      Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – wiedza o społeczeństwie

       

      • Wiktoria Krasowska - finalistka

       

      Konkurs Przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty – język angielski

       

      • Jagna Kaczmarzyk - finalistka
      • Patrycja Machura - finalistka

       

      Konkurs Filozoficzny W drodze ku mądrości  Mazowieckiego Kuratora Oświaty

       

      • Łucja Urbańska - finalistka

       

      1. Informatyczny Mazowieckiego Kuratora Oświaty LOGIA 2021

       

      • Franciszek Kycia - tytuł finalisty

       

      XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

       

      • Oskar Pogoda - finalista

       

      44. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

       

      • Krzysztof Junczyk - I miejsce (kl. 7-8) w eliminacjach dzielnicowych

       

      Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus z języka angielskiego

       

      • Gustaw Skibiński - IV miejsce, dyplom laureata
      • Kaczmarczyk Dominik - V miejsce, dyplom laureata
      • Leon Seńków - dyplom laureata
      • Antonina Kąkolewska - dyplom laureata
      • Liliana Karasowska - dyplom laureata
      • Zuzanna Matuszewska - dyplom laureata
      • Pola Radzio - dyplom laureata
      • Lena Wierzbicka - dyplom laureata
      • Ignacy Waszak - dyplom laureata
      • Jan Ananiów - dyplom laureata
      • Marcel Godlewski - dyplom laureata
      • Oskar Pogoda - dyplom laureata
      • Aleksandra Machura - dyplom laureata
      • Patrycja Machura - dyplom laureata
      • Jagna Kaczmarzyk - dyplom laureata

       

      Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2021

       

      • Dominik Czajka - tytuł laureata II miejsca

       

      Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

       

      • Patrycja Rutkowska - laureat III miejsca
      • Patrycja Machura - IV miejsce

       

      XV Olimpiada Informatyczna Juniorów

       

      • Franciszek Kycia - uczestnik zawodów II stopnia

       

      Konkurs literacki Narodowego Banku Polskiego „Wpływ edukacji ekonomicznej na stabilność systemu finansowego”

       

      • Łucja Urbańska - wyróżnienie

       

      V Międzyszkolny Konkurs Tańca „Dance ma Sens 2021”

       

      • Jagna Kaczmarzyk - I miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8
      • Zofia Zdanowicz - II miejsce w kategorii jazz/contempo kl. 7-8

       

       

       

       

       

        • Międzynarodowy sukces

        •  

          W 2016 roku nasz szkoła otrzymała jako jedyna w Polsce i jedna z czternastu na całym świecie tytuł

          Laureata Międzynarodowego Konkursu

          organizowanego przez Cambridge Assessment English za jakość i kompleksowość działań w nauczaniu języka angielskiego.

           

          Zachęcamy do przeczytania listu gratulacyjnego :
          List gratulacyjny

          • Niezwykle ważne wyróżnienie
          • Niezwykle ważne wyróżnienie

          • 10.12.2018 21:52
          • W 2016 roku nasza szkoła otrzymała prestiżowy status Pretesting Centre.

            Dzięki temu uczniowie naszej placówki mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych egzaminach próbnych m.in.  PET for Schools - poziom B1.   Wszystkie materiały przygotowuje i ocenia Cambridge English Language Assessment.

            Tradycją naszej szkoły jest organizacja sesji egzaminacyjnej, gdzie co roku wielu naszych podopiecznych przystępuje do egzaminów Cambridge z doskonałymi rezultatami.

          • więcej
          • Ogólnopolski konkurs - j.polski
          • Ogólnopolski konkurs - j.polski

          • 10.12.2018 21:50
          • FINALISTKĄ  ogólnopolskiego konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień" została Basia z klasy czwartej!

            Swój tekst, będący impresją na temat kilku wybranych przez jury konkursu obrazków, skomponowała (w piątkowy poranek 6.05.2016) pod okiem samej... Marie Skłodowskiej-Curie (patronującej jednej z sal Pałacu Staszica).  Jej sąsiadami zza ściany (w chwili konkursu) były tuzy polskiej krytyki literackiej tej miary, co Maria Janion czy Michał Głowiński! Już samo sąsiedztwo było nobilitacją nie lada, a co dopiero fakt bycia finalistką konkursu!

            Strach pomyśleć, co będzie za rok (naturalnie boją się pracownicy PAN, my bowiem... zacieramy ręce!!!).

            Brawo, Basiu!!!

          • więcej
          • Młody Lingwista -j.polski
          • Młody Lingwista -j.polski

          • 10.12.2018 21:53
          • Dlaczego koala nazywane są misiami, choć są spokrewnione z kangurem i wombatem?

            Czyimi przyjaciółmi byli Gotfryd, Alcest Ananiasz i Kleofas?

            Który wyraz jest nieodmienny: kiwi, wstyd, zaufanie, kałuża?


            Na te i dwadzieścia dziewięć innych pytań odpowiadali uczestnicy polonistycznej odsłony konkursu Młody Lingwista która odbyła się w kwietniu 2016r.

            W trójce wyróżnionych (wśród 978 uczestników z całej Polski) znaleźli się:

            Basia z kl. 4 - miejsce 6

            Ola kl.6- miejsce 9

            Michał k.6 (miejsce 10)

          • więcej
          • Olimpiada z j.angielskiego
          • Olimpiada z j.angielskiego

          • 10.12.2018 21:54
          • 12 stycznia nasi uczniowie przystąpili do Ogólnopolskiej olimpiady z  języka angielskiego „Olimpus”. Najlepszy wynik z naszych uczniów uzyskała Julia z klasy 6 zajmując 3 miesce w Polsce. Na 5 miejscu znalazły się Justyna i Aleksandra.
          • więcej
    • Kontakty

      • Fundacja Edukacji Dwujęzycznej Amaltea
      • Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
      • sekretariat@szkola-dwujezyczna.pl
      • 600 202 851
      • ul. Wspólna 55 05-075 Warszawa - Wesoła