• „Ja - Młody Obywatel”

• „Ja - Młody Obywatel” to projekt edukacyjno-społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Q Zmianom przy udziale Biura Edukacji miasta st. Warszawy w którym od września 2019 r. biorą udział uczniowie klasy 6b.

Dzięki udziale w cyklu warsztatów na temat społeczeństwa obywatelskiego i młodzieżowej aktywności, nasi uczniowie wpadli na pomysł realizacji ekologicznych działań, które skierowane byłyby do społeczności naszej szkoły i dzielnicy Wesoła. Niestety - ich plany zostały pokrzyżowane wybuchem epidemii...I właśnie wtedy na ratunek przyszły spotkania online i burza mózgów na temat tego co w ramach młodzieżowych inicjatyw projektu można zrobić w internecie.

Pomysłowa 6b wymyśliła "Kreatywne Wtorki - a co to takiego, dowiedzie się z filmiku promocyjnego, którego autorką jest Lena Mojsak :)

• Wierszowanki - Nagrywanki

• W dzisiejszym odcinku słuchowiska klasy 6b „Wierszowanki-Nagrywanki”, w ramach projektu „Ja-Młody Obywatel”, posłuchamy wiersza Jana Brzechwy „Lis i jaskółka” w wykonaniu Kamila Sitkowskiego.

🦊🥕🐦🥬

#CzytamyPolskąPoezję

• W dzisiejszym odcinku „Kreatywnych wtorków” Bruno i Krzysiu polecają ciekawe seriale na czas epidemii 🦸‍♂️

• 👧👦👦

Klasa 6 b w ramach projektu „Ja-Młody Obywatel” wymyśliła nowe działanie-prezentację wierszy wybitnych polskich twórców opatrzoną tytułem „Wierszowanki-Nagrywanki”.

📔 Dzisiaj przedstawiamy „Odę do Młodości” Adama Mickiewicza, którą przeczytał i nagrał dla nas Gustaw Getka.

😌Życzymy udanego odbioru!
          #CzytamyPolskąPoezję

• W dzisiejszym odcinku słuchowiska klasy 6b „Wierszowanki-Nagrywanki”, w ramach projektu „Ja-Młody Obywatel”, posłuchamy fragmentu wiersza Adama Mickiewicza „Pani Twardowska”w wykonaniu Bruna.

ߐ㢠height=ߥ⢠height=ߥ袠height=

• Ulubione gry komputerowe

• 📺 W dzisiejszym odcinku „Kreatywnych wtorków”, realizowanych w ramach projektu „Ja-Młody obywatel”, Gustaw, Marcin, Kamil i Janek polecają i dzielą się swoimi ulubionymi grami komputerowymi 🧑🏼‍💻🕹👾

# UlubioneGryKomputerowe